Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

FERIE W SZKOLE

Uczniom, którzy nie mieli planów na ciekawe ferie, nasza szkoła pospieszyła z pomocą. Nauczyciele przygotowali mnóstwo atrakcji, w których nasi uczniowie mogli wziąć udział od poniedziałku do piątku, w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku.

Poniedziałek był dniem plastycznym. Z zajęć mogli skorzystać wszyscy, którzy chcieli stworzyć własne, niepowtarzalne dzieło artystyczne. Poza zajęciami plastycznymi, w tym dniu, uczniowie mogli również połączyć naukę z zabawą uczestnicząc w grach i zabawach na sali zabaw.

Wtorek to dzień, w którym rozpoczęły się przygotowania do piątkowego Gminnego Turnieju o mistrzostwo w tenisie stołowym i warcabach. Swoich sił uczniowie próbowali w warcabach. Można było również zagrać w gry językowe, natomiast miłośnicy nowoczesnych technologii korzystali z zajęć gry i zabawy sieciowe.

W środę nadal przygotowywaliśmy się do Gminnego Turnieju, tym razem swoich sił uczniowie mogli spróbować w tenisie stołowym. Dzisiaj również dzieci interesujące się grami intelektualnymi mogły skorzystać z zajęć podczas których ćwiczyły matematykę oraz rozwijały swoje umiejętności korzystania z komputera.

W czwartek przyszli uczniowie, którzy interesują się językiem angielskim. Można było również poćwiczyć swoje umiejętności w zakresie ortografii.

W piątek było mnóstwo sportu, gdyż właśnie w piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Świerczowie odbył się Turniej o mistrzostwo Gminy Świerczów w tenisie stołowym i warcabach.

To naprawdę były WESOŁE FERIE. Dzieci spędziły czas aktywnie, bawiły się i uczyły jednocześnie. Umówiliśmy się za rok. Ci, którym się spodobało teraz, na pewno przyjdą. Wszystkim uczestnikom zajęć bardzo dziękujemy.

R. Boduch

wstecz